Klima Servisi7/24 Klima Servisi, oluşabilecek arızalarda ve yıllık bakım işlemlerinde sizlere uzman kadrosu ile en kısa sürede çözüm sunar.

7/24 Uzman Klima Servisi


Klimanızı, yetkin işini itina ile yapan ellere teslim etmeniz en büyük kazancınız olacaktır. Tecrübeli ustalarımızla, yaşadığınız sorunlar doğru ve hızlı şekilde onarılacaktır. Önerilerimiz doğrultusunda gerçekleştireceğiniz işlemlerle tam güvendesiniz. Ve bu sözde kalmayarak, size belgesi ile garanti edilecektir.

Servis İlçeleri

Beykoz, Ümraniye, Ataşehir, Üsküdar, Kadıköy, Sancaktepe, Çekmeköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Kağıthane, Beşiktaş, Sarıyer, Şişli

Nasıl Çalışırız?


Uzman kadromuz, ilgili markaların yetkili servisi değildir fakat konularında uzman ve tecrübeleri ile YETKİN'dir. Bakım ve tamir işlemlerinde sizlere ORJİNAL parçalar ile hizmet etmektedir. Ve yapılan işlemler sonucun da 1 (Bir) YIL* GARANTİ vermektedir.

Servis Hizmetlerimiz


  • Klima Bakımı
  • Klima Tamiri
  • Klima Arıza ve Onarımı
  • Klima Yedek Parça Temini
  • Klima Filtre Temizliği

Hizmet Verdiğimiz Kombi, Klima, Kazan Markaları


Airfel, Alarko, Ariston, Arçelik, Auer, Baykan, Baymak, Beko, Bosch, Buderus, Demirdöküm, Eca, Ferroli, İmmergas, Kiturami, Protherm, Sanica, Termoteknik, Vaillant, Viessmann